text
Головбух

Чи будуть штрафи за малозначні порушення

  • 15 травня 2018
  • 31

Лист Мін’юсту від 06.03.2018 № 8887/4408-33-18/11.2.2 Лист Держпраці 01.03.2018 № 1562/3/4.1-ДП-18

Мін’юст повідомив, що орган або посадова особа, яка розглядає справу про адмінправопорушення, може звільнити порушника від адмінвідповідальності й обмежитись усним зауваженням, якщо порушення малозначне.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Законодавство не визначає поняття малозначності вчиненого правопорушення та виняткового переліку діянь, які можна вважати малозначними. Тому правопорушника звільняють від адмінвідповідальності в кожному випадку окремо, зважаючи на характер вчиненого діяння та обставини справи.

Держпраці також у своєму листі зазначила, що законодавство не вимагає вносити до протоколу про адмінправопорушення відомості щодо малозначності чи не малозначності вчиненого порушення. При цьому складений протокол і штраф можна оскаржити у судовому порядку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл