Головбух

ДПІ у районах Києва стануть фронт-офісами Головного управління ДФС у м. Києві

  • 15 травня 2018
  • 15

За повідомленням начальника ГУ ДФС у м. Києві Людмили Демченко

"Нещодавно набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 296 "Про реформування деяких територіальних органів Державної фіскальної служби", згідно з якою державні податкові інспекції в районах м. Києва втрачають статус юридичних осіб та приєднуються до Головного управління ДФС у м. Києві. Утворюється одна юридична особа на рівні м. Києва, і це вже друга хвиля реорганізації." – повідомила начальник ГУ ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

Перша хвиля реорганізації відбулась, коли в столиці було створено єдиний централізований аудиторський центр - Офіс аудиту, який об’єднав підрозділи, що займались проведенням податкових перевірок і вся контрольно-перевірочна робота перейшла до Головного управління ДФС Києва. Також згодом було реформовано підрозділи податків і зборів з юридичних осіб, фізичних осіб, контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та погашення податкового боргу. Отже, всі фіскальні функції вже майже два роки здійснюються на рівні ГУ ДФС у м. Києві.

Весь цей час за ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києва було закріплено 4 основні сервісні функції:

  • сервісне обслуговування платників податків;
  • реєстрацію та ведення обліку платників податків та платників єдиного внеску, об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням;
  • формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб, реєстрів, ведення яких покладено законодавством на контролюючі органи;
  • інші функції сервісного обслуговування платників податків, визначені законом.

"Черговий етап структурної реорганізації фіскальної служби столиці, відповідно до вимог наказу ДФС України від 10.05.2018 № 286 "Про реорганізацію територіальних органів ДФС у м. Києві", дозволить побудувати ефективну систему адміністрування податків в Києві та забезпечити надання якісних сервісних послуг бізнесу та громадянам. Саме тому, наразі наше головне завдання – щоб платники податків не відчули жодних незручностей, пов’язаних з внутрішніми процесами перетворень у столичній фіскальній службі", – наголосила Людмила Демченко.

Згідно з наказом № 286, утворено комісії з реорганізації територіальних органів ДФС у м. Києві та призначено голів комісій.

З метою забезпечення належної організації роботи із реорганізації територіальних органів ДФС столиці Головним управлінням ДФС у м. Києві розроблено та затверджено План заходів з проведення реорганізації ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві шляхом їх приєднання до Головного управління ДФС у м. Києві, а також створено Робочу групу із моніторингу виконання заходів, пов’язаних з реорганізацією ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві.

На Робочу групу покладено повноваження з координації виконання заходів підпорядкованих ДПІ, пов’язаних з реорганізацією, опрацювання і розгляд питань комісій з реорганізації ДПІ та надання допомоги щодо їх вирішення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги