text
Головбух

Як підприємству із зони АТО уникнути пені за ЗЕД-договорами

  • 14 травня 2018
  • 32

Лист ДФС від 07.05.2018 № 2037/6/99-99-14-06-02-15/ІПК

За порушення строків розрахунків за експортними та імпортними операціями резидентів передбачена пеня за кожен день прострочення у розмірі 0,3% неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару). Таке правило не поширюється на підприємства, що діють на території проведення антитерористичної операції.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Неможливість дотримати встановлених строків розрахунків такі підприємства мають підтвердити сертифікатом Торгово-промислової палати України. Щоб ухвалити правильне рішення про застосування пені, з’ясовують обставини щодо можливості зарахувати кошти від контрагентів-нерезидентів (як-от: ведення претензійної діяльності; відкриття рахунків у банківських установах за межами проведення АТО тощо).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл