text
Головбух

Повернення авансу: коли єдиноподатник відображатиме дохід

  • 14 травня 2018
  • 125

Лист ДФС від 04.05.2018 № 1999/ІПК/10/26-15-12-04-18

До доходу платника єдиного податку не входять, зокрема, суми авансів, які такий платник повертає покупцю товару (робіт, послуг), якщо таке повернення відбувається внаслідок розірвання договору.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Тобто якщо аванс був отриманий та повернутий покупцю в одному звітному періоді, то такі суми не включають до доходу платника єдиного податку. Якщо аванс отримано в одному звітному періоді, а його повернуто — в наступних, то такі суми коштів включають до складу доходу платника єдиного податку. При цьому платник податків має право уточнити показники доходу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!