text
Головбух

Несвоєчасна реєстрація розрахунку коригування через блокування податкової накладної: чи будуть штрафи

  • 10 травня 2018
  • 54

Лист ДФС від 02.05.2018 № 1963/6/99-99-12-02-01-15/ІПК

У жовтні 2017 року склали податкову накладну, але її реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) зупинили. У грудні 2017 року на підставі додаткової угоди до договору постачання склали розрахунок коригування до цієї податкової накладної. Через те що на дату складання розрахунку коригування податкова накладна залишалася заблокованою, розрахунок коригування також своєчасно не зареєстрували в ЄРПН.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Як зазначили податківці, за порушення термінів реєстрації в ЄРПН податкових накладних та/або розрахунків коригування до таких накладних застосовуються штрафні санкції. У разі зупинення реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування в ЄРПН штрафних санкцій не застосовують на період зупинення реєстрації таких податкових накладних та/або розрахунків коригування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл