text
Головбух

Особливості оподаткування послуг коворкінгу

  • 4 травня 2018
  • 157

Лист ДФС від 20.04.2018 № 1765/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Платник ПДВ надає резидентам України послуги з користування простором коворкінгу. До стандартних послуг, які надаватиме користувачам після укладення відповідного оплатного договору, входить надання:

  • готових обідів, печива та солодощів, що придбаває компанія;
  • можливості самостійно використовувати посуд, електричні чайники та апарати для приготування кави, товари господарського призначення (серветки, мило, пакети для сміття тощо).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Тобто за своєю суттю зазначені послуги слід розглядати як послуги з оренди.

У такому випадку платник ПДВ включає до складу податкового кредиту вартість товарів, що придбаває, аби надавати зазначені послуги та використовувати у процесі надання цих послуг. Компенсуючих податкових зобов’язань не нараховує.

Під час формування фінрезультату до оподаткування податком на прибуток такі операції відображають згідно з правилами бухобліку. Різниць у разі придбання послуг з користування простором коворкінгу не виникатиме.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл