text
Головбух

Підприємство перебуває у стадії ліквідації: чи є пільги зі сплати податків

  • 3 травня 2018
  • 47

Лист ДФС від 20.04.2018 № 1810/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Податковий кодекс України не передбачає будь-яких винятків щодо нарахування і сплати податків і зборів для платників податків, які перебувають у стадії ліквідаційної процедури через визнання їх банкрутами згідно з рішенням суду.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Тому, якщо такий платник податків проводить операції з постачання товарів/послуг (у т. ч. з оренди майна), що є об’єктом оподаткування ПДВ, потрібно нарахувати і сплатити податкові зобов’язання з ПДВ. Також потрібно задекларувати такі податкові зобов’язання у податковій декларації з ПДВ і подати її до органу контролю, в якому він перебуває на обліку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл