text
Головбух

Виправлення помилок у деклараціях з ПДВ спецрежимниками

  • 27 квітня 2018
  • 29

Лист ДФС від 20.04.2018 № 1760/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Починаючи з податкової звітності за перший звітний період 2017 року сільгоспвиробники подають декларацію з ПДВ із позначкою «0110». У разі виявлення починаючи з 01.01.2017 помилок у деклараціях із позначками «0121»-«0123» за звітні періоди до 01.01.2017 уточнення проводять за формою уточнюючого розрахунку до декларації «0110».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У межах чинних норм не можна зменшувати податкові зобов’язання з ПДВ, які не підлягали і фактично не були сплачені до бюджету в рамках дії спеціального режиму оподаткування. Тому за результатами таких уточнень платник податку може лише збільшити позитивне значення різниці між податковим зобов’язанням і податковим кредитом. Така сума підлягає сплаті до бюджету у повному обсязі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл