text
Головбух

Змінився розрахунок частки с/г товаровиробництва

  • 26 квітня 2018
  • 77

Наказ Мінагрополітики від 16.03.2018 № 142

Мінагрополітики змінило Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва, затверджений наказом Мінагрополітики від 26.12.2011 № 722. (далі — Розрахунок).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Зокрема, у графі 3.1 Розрахунку зазначатимуть кредитовий оборот за субрахунком 718 «Дохід від безоплатно одержаних оборотних активів», на який зараховують бюджетну дотацію для розвитку сільськогосподарських товаровиробників. Така зміна привела форму Розрахунку у відповідність із абзацом четвертим підпункту 298.8.1 Податкового кодексу України.

Нагадаємо, що Розрахунок подають сільськогосподарські товаровиробники, щоб перейти на спрощену систему оподаткування або щороку підтверджувати статус платника єдиного податку.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл