Головбух

Хто розслідуватиме нещасний випадок під час громадських робіт

  • 25 квітня 2018
  • 19

Лист Держпраці від 22.02.2018 № 1351/3/9.1-ДП-18

Розслідуванню підлягає нещасний випадок, який стався під час відбування порушником адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт. Якщо нещасний випадок спричинив тяжкі наслідки, рішення про утворення комісії та проведення розслідування нещасного випадку ухвалює територіальний орган Держпраці залежно від характеру і ступеня тяжкості травми.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

До складу спеціальної комісії входить представник підприємства, установи, організації, власник або уповноважені органи яких видали наказ або розпорядження про початок відбування порушником громадських робіт. Такі нещасні випадки беруть на облік підприємства, установи, організації, де виконували громадські роботи.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл