text
Головбух

Не забудьте відзвітуватись за І квартал до Держстату

  • 24 квітня 2018
  • 180

25 квітня — останній день подання фінансової звітності за І квартал 2018 року до органів Держстату. Нагадаємо, що відзвітуватись мають усі суб’єкти господарювання, крім суб’єктів мікропідприємництва.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Юрособи — суб’єкти середнього і великого підприємництва подають Баланс (Звіту про фінансовий стан, форма № 1) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід, форма № 2). Юрособи — суб’єкти малого підприємництва (окрім суб’єктів мікропідприємництва), неприбуткові підприємства та іноземні представництва подають фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва (форми № 1-м, 2-м).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл