text
Головбух

Як банківська система працюватиме 5 травня

  • 20 квітня 2018
  • 84

Лист НБУ від 18.04.2018 № 40-0006/21855

5 травня 2018 року Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України НБУ для уповноважених банків не працюватиме. Банки не проводитимуть купівлі-продажу безготівкової інвалюти. Валютно-обмінні операції з готівковою іноземною валютою проводитимуть у звичайному режимі.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Надходження в іноземній валюті за 04-05.05.2018 підлягатимуть обов’язковому продажу 07.05.2018.

Інвалюту, купівлю якої заплановано на 05.05.2018, за рахунок коштів у гривні, що їх обліковують на окремому аналітичному рахунку балансового рахунку 2900, купуватимуть 07.05.2018. При цьому 05.05.2018 банки можуть приймати від клієнтів заяви на купівлю іноземної валюти і попередньо зараховувати кошти у гривні на окремий аналітичний рахунок балансового рахунку 2900.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!