text
Головбух

Співпраця з підприємствами Грузії: чи визнають операції контрольованими

  • 19 квітня 2018
  • 17

Лист ДФС від 10.04.2018 № 1500/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

07.03.2018 набула чинності постанова КМУ від 31.01.2018 № 108, що виключила із переліку офшорних держав Грузію, Республіку Естонія, Латвійську Республіку, Республіку Мальта й Угорщину.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Тому господарські операції з нерезидентами зазначених країн, здійснені у період з 01.01.2018 по 06.03.2018, за відсутності інших критеріїв визнають контрольованими у разі одночасного виконання таких умов:

  • дохід за 2018 рік платника податків від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухобліку, перевищує 150 млн грн (за вирахуванням непрямих податків),
  • обсяг господарських операцій із таким контрагентом (визначений за правилами бухобліку), перевищує 10 млн грн (за вирахуванням непрямих податків).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл