text
Головбух

Як податківці визначатимуть ризикових платників податків

  • 18 квітня 2018
  • 162

Наказ ДФС від 21.03.2018 № 144

ДФС затвердила Порядок формування територіальними органами та структурними підрозділами ДФС переліку ризикових платників податків. Відповідно до нього відповідальні особи зі складу комісії включатимуть до переліку тих платників, які відповідають показникам пунктів 1.1-1.5 критеріїв ризиковості.

Платників податків, що відповідають показнику оцінки ступеня ризиків, визначеному пунктом 1.6 критеріїв ризиковості, до переліку включатимуть за рішенням комісій.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо суб’єкт господарювання, якого включили до переліку, надалі провадитиме діяльність без ознак ризиковості, його за поданням структурних підрозділів ГУ ДФС виключатимуть із переліку ризикових платників податків.

Також затверджено:

  • форму облікової картки,
  • алгоритм дій працівників оперативних підрозділів під час формування Облікової картки та внесення інформації до переліку ризикових платників податків.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл