text
Головбух

Як оплатити працівникові виклик до суду

  • 18 квітня 2018
  • 43

Лист Мінсоцполітики від 06.10.2017 № 19671/0/2-17/28

Тривалість відпусток розраховують у календарних днях, тому оплату днів відпустки чи компенсацію за невикористані дні відпустки виплачують залежно від середньоденного заробітку. Якщо середню місячну заробітну плату встановлено як розрахункову величину для нарахування виплат і допомоги, її також обчислюють залежно від середньоденної заробітної плати.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо працівник не перебував на роботі упродовж кількох годин, наприклад за викликом у суді, за ці години за ним зберігається середньогодинний заробіток. Відпрацьовані години оплачують відповідно до умов трудового договору.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл