text
Головбух

Особливості заповнення Книги обліку доходів єдиноподатниками

  • 12 квітня 2018
  • 2144

Лист ДФС від 04.04.2018 № 1362/ІПК/15-32-13-01-09

У разі надання послуг за договорами доручення доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента). Проте у книзі обліку доходів відображають усю суму коштів, що надійшла на поточний рахунок або до каси. А от у декларації платник єдиного податку включає до доходу лише суму отриманої винагороди повіреного (агента).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Помилки у книзі виправляють шляхом внесення нового запису (із відображенням від’ємного або додатного значення). Такий запис платник податку засвідчує своїм підписом. У разі виправлення помилки можна скласти довідку у довільній формі, у якій розкрити суть помилки. Це допоможе оперативно отримувати інформацією, через що внесли зміни і зробили новий запис.

Якщо протягом дня доходу не отримували, заповнювати книгу обліку доходів не потрібно. Коли ж дохід отримували, відомості у графах 4 «скоригована сума доходу» та 6 «всього» не можуть мати від’ємного значення.

Внесення додаткових записів у книзі обліку доходів, у т. ч. місць розташування засвідчувальних підписів платника податку не передбачено. Тому платник визначає їх на свій розсуд.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл