text
Головбух

Куди сплачує ПДФО філія відокремленого підрозділу великого платника податків

  • 11 квітня 2018
  • 151

Лист ДФС від 29.03.2018 № 1301/6/99-99-13-01-01-15/ІПК

Великий платник податків (ВПП) може створити підрозділи за неосновним місцем обліку, які не уповноважені нараховувати (сплачувати) ПДФО. Тоді якщо такі підрозділи знаходяться в межах населених пунктів розташування Офісів ВПП, то ПДФО, нарахований працівникам такого відокремленого підрозділу, потрібно перераховувати до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Також ВПП може створити відокремлений підрозділ, який має свій код ЄДРПОУ, але йому не делеговані відповідні повноваження щодо сплати ПДФО за своїм місцезнаходженням. Тоді юрособа-ВПП стає на облік до відповідного контролюючого органу за неосновним місцем обліку в Офісі ВПП, за місцезнаходженням відокремленого підрозділу як платник місцевих (окремих) податків. При сплаті ПДФО за такий відокремлений підрозділ в платіжному дорученні зазначається код юрособи (головного підприємства).

Відокремлений підрозділ, якому надано повноваження щодо сплати податку та який має власний код ЄДРПОУ, і місцезнаходження (реєстрації) відрізняється від місцезнаходження управлінь Офісу ВПП, перераховує ПДФО до відповідного бюджету за своїм місцезнаходженням.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл