text
Головбух

«Касовик» списує прострочену дебіторку: що з ПДВ

  • 6 квітня 2018
  • 8

Лист ДФС від 27.03.2018 № 1242/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Дебіторську заборгованість платників ПДВ, які застосовують касовий метод, за операціями з постачання товарів/послуг можна списати після спливу строку позовної давності та вжиття необхідних заходів щодо її стягнення. Таке списання з погляду оподаткування ПДВ вважають іншим видом компенсації вартості поставлених товарів (послуг).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Тому такі платники ПДВ на дату списання простроченої дебіторської заборгованості за поставлені та не оплачені товари мають нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ за операцією з постачання таких товарів (послуг).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл