text
Головбух

Як можна повідомити боржника про анулювання боргу

  • 5 квітня 2018
  • 29

Наказ Мінфіну від 03.04.2018№ 400

Коли підприємство прощає (анулює) борг фізособи, воно має повідомити про це боржника. Таке повідомлення можна надіслати рекомендованим листом із повідомленням про вручення.

У такому випадку достатнім підтвердженням може бути розрахунковий документ із пошти (касовий чек, розрахункова квитанція тощо), що підтверджує надання послуг поштового зв’язку. Якщо відправляють згруповані поштові відправлення, підтвердженням буде розрахунковий документ і копія списку відправлень.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Щоб повідомити боржника про анулювання боргу, можна також укласти відповідний договір. Тоді підтвердженням повідомлення боржника буде особистий підпис боржника на договорі про анулювання боргу, додатковій угоді до кредитного договору, договорі про реструктуризацію боргу тощо.

Якщо боржника повідомили про анулювання (прощення) боргу під підпис особисто, такий підпис на повідомленні буде підтвердженням. Повідомлення складають у довільній формі і зазначають суму анульованого (прощеного) боргу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл