text
Головбух

Чи може підприємець одночасно бути судекспертом

  • 3 квітня 2018
  • 26

Лист ДФС від 20.03.2018 № 1140/М/99-99-08-02-01-14/ІПК

Законодавство не забороняє судовому експертові займатися іншою діяльністю, не пов’язаною із судовою експертизою, в т. ч. підприємницькою. Якщо особа є підприємцем і провадить незалежну професійну діяльність, її беруть на облік в органах контролю як підприємця із ознакою провадження незалежної професійної діяльності.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо особа припиняє підприємницьку діяльність, її обліковують як особу, яка провадить незалежну професійну діяльність. І навпаки, якщо особа припиняє незалежну професійну діяльність, її обліковують як підприємця.

Якщо особа припиняє незалежну професійну діяльність, вона має подати до органів контролю копію розпорядчого документа про припинення незалежної професійної діяльності і заяву (за формами № 8-ОПП та № 7-ЄСВ). Подають ці документи у 10-денний строк із дня, коли прийняли рішення про припинення діяльності.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл