text
Головбух

Повернення імпортованого товару: що з ПДВ

  • 30 березня 2018
  • 46

Лист ДФС від 20.03.2018 № 1125/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Вивезення за межі митної території України імпортованого товару у зв’язку з його поверненням продавцеві-нерезиденту, поверненням нерезидентом плати за товар оподатковують ПДВ за нульовою ставкою. Але за умови, що товар вивозять у митному режимі реекспорту відповідно до пункту 5 частини першої статті 86 Митного кодексу України (МК) й відображають у рядку 2 розділу І «Податкові зобов’язання» податкової декларації з ПДВ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Повернення імпортованого товару: що з ПДВ Зверніть увагу! Максимальний строк переробки товарів, ввезених у митному режимі реекспорту, становить 365 днів.

Якщо ж вивезення відбувається у митному режимі реекспорту, за винятком операцій із вивезення, що перелічені в пункті 5 частини першої статті 86 МК, такі операції звільнені від оподаткування ПДВ.

При цьому у податковому періоді, на який припадає таке вивезення, платник податку зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання відповідно до пункту 198.5 Податкового кодексу України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл