text
Головбух

Чи відображає підприємець у витратах страхування водіїв

  • 29 березня 2018
  • 65

Лист ДФС від 14.03.2018 № 1009/Б/99-99-13-01-02-14/ІПК

Договори страхування цивільно-правової відповідальності, а також особисте страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті під час поїздки є обов’язковими видами страхування для власників наземних транспортних засобів. Такі витрати прямо пов’язані з наданням транспортних послуг у сфері пасажирських перевезень, тому підприємець може їх віднести до складу витрат.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Для отримання страхового відшкодування страхувальники, у свою чергу, зобов’язані виконати всі умови укладеного договору добровільного автострахування зі страховою компанією. Недотримання цих вимог може бути підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування .

Зазначені витрати неможливо безпосередньо пов’язати з отриманням конкретного доходу. Вони забезпечують одержання економічної вигоди протягом тривалого періоду. Тому такі суми включають до складу витрат підприємця рівномірно протягом періоду дії договорів страхування.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл