text
Головбух

Коли туроператору реєструватися платником ПДВ

  • 28 березня 2018
  • 55

Лист ДФС від 20.03.2018 № 1137/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Коли туроператор постачає турпослуги, призначені для споживання на території України та за її межами, базою оподаткування ПДВ є винагорода, яку визначають як різницю між вартістю поставлених турпослуг і вартістю витрат на придбання (створення) такого турпродукту.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

► Розрахунок коригування до спецрежимної податкової накладної

Базою оподаткування туроператора, що здійснює посередницьку діяльність на території України з укладання договорів на туробслуговування з іноземними суб’єктами туристичної діяльності, є винагорода, яку йому нараховує (виплачує) такий іноземний суб’єкт туристичної діяльності.

► Як заповнювати ПН на послуги за видами діяльності, не внесеними до ЄДРПОУ

Отже, щоб визначити загальний обсяг оподатковуваних операцій звітного періоду для реєстрації туроператора платником ПДВ, беруть обсяг винагороди, яку отримав туроператор від операцій із постачання турпродукту на території України. Також враховують загальний обсяг операцій із постачання товарів/послуг, базу оподаткування яких визначають за загальновстановленими правилами.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл