text
Головбух

Як проходитимуть суспільно-корисні роботи

  • 27 березня 2018
  • 463

Наказ Мін’юсту від 02.03.2018 № 591/5

Змінили Порядок виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт, затверджений наказом Мін’юсту від 19.03.2013 № 474/5. Передбачено, що він поширюватиметься й на виконання стягнень у вигляді суспільно-корисних робіт.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Так, стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт виконують, залучаючи порушників до суспільно-корисної праці, вид якої визначає відповідний орган місцевого самоврядування. Суспільно-корисні роботи виконують не більше ніж вісім годин на день, неповнолітні — дві години на день.

Основні цифри 2018 року в таблицях

Власник підприємства видаватиме наказ або розпорядження про початок відбування порушником суспільно-корисних робіт. У наказі (розпорядженні) зазначатимуть відомості про закріплення за порушником відповідальної особи, ознайомлення порушника з правилами техніки безпеки під час виконання робіт.

План комплексних перевірок 2018

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл