text
Головбух

Коли оподатковувати ПДФО путівку, надану працівникові

  • 21 березня 2018
  • 12

Лист ДФС від 12.03.2018 № 931/6/99-99-13-01-01-15/ІПК

Не оподатковують ПДФО вартість путівок, що надало безоплатно підприємство на відпочинок, оздоровлення та лікування платника податку та/або членів його сім’ї першого ступеня споріднення на території України. Вартість таких путівок не має перевищувати п’яти розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Тобто у 2018 році роботодавець не оподатковує путівки, якщо їх вартість не перевищує 37 230 грн як для свого працівника, так і для члена його сім’ї, тобто 18 615 грн на особу, якщо відпочивають двоє.

► Як відобразити в обліку отримання та видачу путівки від ФСС з ТВП працівнику

Якщо вартість перевищує встановлений розмір, оподатковують загальну вартість путівки. У податковому розрахунку форми № 1ДФ вартість наданої путівки відображають з ознакою доходу «156».

Компенсацію за путівку, що придбав працівник, оподатковують ПДФО як додаткове благо. У податковому розрахунку форми № 1ДФ її відображають з ознакою доходу «126».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл