text
Головбух

Складаємо податкову накладну за часткового авансу

  • 19 березня 2018
  • 82

Лист ДФС від 06.03.2018 № 494/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Якщо отримуєте частковий аванс, складіть і зареєструйте податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У графі 2 такої накладної зазначте дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, що містять первинні документи, та у частині, яку оплатив контрагент-покупець. У графах 3.1, 3.3 — код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з ДКПП.

► Відшкодування ПДВ 2018

Графи 4 та 5 податкової накладної заповніть відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку (КСПОВО), чинного на дату складання податкової накладної. До графи 6 внесіть дані щодо кількості (об’єму, обсягу) постачання товарів/послуг.

► ПДВ з імпортних товарів та постачання послуг нерезидентами

Коли складаєте податкову накладну на суму авансу, у графі 6 зазначайте відповідну частку наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу. Наприклад, якщо отримали отримання суму попередньої оплати у розмірі половини договірної вартості послуги, у графі 6 зазначте «0,5».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!