text
Головбух

Податкова накладна до 01.07.2015, розрахунок коригування — після: чи реєструвати такий розрахунок

  • 19 березня 2018
  • 9

Лист ДФС від 07.03.2018 № 915/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Покупець у 2010 році за договором про виконання послуг перерахував аванс. На дату авансу постачальник склав податкову накладну, що не підлягала реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). У 2017 році за додатковими угодами частину такої оплати повернули на поточний рахунок покупця.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У такій ситуації розрахунок коригування, складений після 01.02.2015 до податкової накладної, складеної до 01.02.2015 та яка не підлягала реєстрації в ЄРПН, підлягає реєстрації в ЄРПН після реєстрації такої накладної. Платник ПДВ має право зареєструвати податкову накладну та/або розрахунок коригування, складені після 01.07.2015, в межах реєстраційного ліміту.

 Система блокування податкових накладних 2018

Отже, позаяк податкова накладна, складена до 01.07.2015, не підлягає реєстрації, розрахунок коригування до неї також не можна зареєструвати в ЄРПН.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл