text
Головбух

Єдиноподатники можуть обліковувати товарні запаси за П(С)БО 9 «Запаси»

  • 15 березня 2018
  • 80

Лист ДФС від 06.03.2018 № 898/Т/99-99-13-01-02-14/ІПК

Платники єдиного податку третьої групи, що є платниками ПДВ, ведуть Книгу обліку доходів та витрат. У її графах 2 і 3 розділу ІІ відображають витрати, пов’язані з придбанням товарів.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Суб’єкти господарювання, які проводять розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі під час продажу товарів у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані обліковувати товарні запаси на складах та/або за місцем їх реалізації та продаватит лише товари (послуги), що відображені в такому обліку.

 Єдиний податок 2018

Поняття «запаси», а також порядок їх обліку визначає П(С)БО 9 «Запаси». Тому підприємці — платники єдиного податку третьої групи мають право обліковувати товарні запаси згідно із цим Стандартом.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл