text
Головбух

Додаткову відпустку на дітей не обов’язково включати до графіка відпусток

  • 14 березня 2018
  • 154

Лист Мінсоцполітики від 06.02.2018 № 204/0/101-18/284

Додаткову відпустку на дітей надають обов’язково за заявою працівника один раз на календарний рік. А от визначати період надання такої відпустки у графіку відпусток не обов’язково. Але доцільно погоджувати їх надання окремим рядком у графіку відпусток, щоб уникнути накопичення таких відпусток і раціонально планувати роботу підприємства.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

► Оновлюємо резерв відпусток посеред року

Чинне законодавство не встановлює строку давності, після якого працівник втрачає право на додаткові соціальні відпустки. Якщо він з якихось причин не скористався своїм правом на таку відпустку за попередній рік чи за кілька років, то має право використати її (в т. ч. усі разом). Коли працівник звільняється, незалежно від підстав, йому слід виплатити компенсацію за всі невикористані дні такої відпустки.

 Розрахунок відпускних: приклади розрахунку

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл