text
Головбух

Особливості оподаткування ПДВ продажу залізничних квитків через агентську мережу

  • 13 березня 2018
  • 38

Лист ДФС від 26.02.2018 № 777/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Квиток за своєю суттю є договором на перевезення, що його укладають між собою пасажир і відповідний перевізник. Тому він не може бути об’єктом договору між іншими учасниками процесу замовлення і продажу проїзних документів.

Перевізник визначає свої податкові зобов’язання з ПДВ виходячи з вартості наданих ним послуг перевезення. Цю вартість він відображає у податковій накладній, яку складає.

Порядок заповнення податкової накладної у 2018 році

Суб’єкт господарювання, який лише оформлює продаж і повернення квитків, приймає кошти і надає інші послуги в межах агентського договору, визначає свої податкові зобов’язання з ПДВ лише з вартості наданих ним послуг. Вартість перевезення, яку перераховує перевізникові, при цьому не враховує.

► Міжнародні перевезення: особливості організації

У податковій накладній, яку складає такий суб’єкт господарювання, він відображає вартість послуг, наданих у зв’язку з виконанням умов агентського договору, і суму ПДВ, визначену з вартості таких послуг.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах