text
Головбух

Особливості оподаткування ПДВ продажу залізничних квитків через агентську мережу

  • 13 березня 2018
  • 41

Лист ДФС від 26.02.2018 № 777/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Квиток за своєю суттю є договором на перевезення, що його укладають між собою пасажир і відповідний перевізник. Тому він не може бути об’єктом договору між іншими учасниками процесу замовлення і продажу проїзних документів.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Перевізник визначає свої податкові зобов’язання з ПДВ виходячи з вартості наданих ним послуг перевезення. Цю вартість він відображає у податковій накладній, яку складає.

Порядок заповнення податкової накладної у 2018 році

Суб’єкт господарювання, який лише оформлює продаж і повернення квитків, приймає кошти і надає інші послуги в межах агентського договору, визначає свої податкові зобов’язання з ПДВ лише з вартості наданих ним послуг. Вартість перевезення, яку перераховує перевізникові, при цьому не враховує.

► Міжнародні перевезення: особливості організації

У податковій накладній, яку складає такий суб’єкт господарювання, він відображає вартість послуг, наданих у зв’язку з виконанням умов агентського договору, і суму ПДВ, визначену з вартості таких послуг.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл