text
Головбух

Резидент-комісіонер отримує маркетингові послуги від нерезидента: що з ПДВ

  • 13 березня 2018
  • 54

Лист ДФС від 27.02.2018 № 796/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Місцем постачання маркетингових послуг є місце реєстрації постачальника. Тому, якщо такі послуги постачає нерезидент, місцем постачання буде місце, в якому нерезидент зареєстрований як суб’єкт господарювання. Причому така операція не буде об’єктом оподаткування ПДВ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

► ПДВ з імпортних товарів та постачання послуг нерезидентами

У комісіонера постачанням послуг вважають операцію з передачі комітентові результатів послуг (наприклад маркетингових), придбаних за дорученням комітента у третіх осіб. Тому постачання комісіонером послуг, пов’язаних із виконанням договору комісії, є об’єктом оподаткування ПДВ, якщо їх місце постачання розміщене на митній території України.

► Заповнення та подання звіту про експорт (імпорт) послуг

На дату першої події комісіонер має нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ на підставі бази оподаткування, зокрема договірної (контрактної) вартості послуг, незалежно від того, що постачальниками послуг, які передають комітентові, є неплатники ПДВ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл