text
Головбух

Фермерське господарство розміщене на території об’єднаної громади: куди сплачувати податки

  • 7 березня 2018
  • 76

Лист ДФС від 21.02.2018 № 707/ІПК/03-20-13-09-07

Фермерське господарство розміщене на території громади, розміщеної на території суміжного району, що увійшла до складу об’єднаної територіальної громади (ОТГ). Тому воно має узятися на облік за таким неосновним місцем обліку в органі контролю, що є основним місцем обліку для адміністративного центру утвореної ОТГ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Сплачувати ПДФО з доходів у вигляді орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення потрібно до бюджету цієї ОТГ. Податковий розрахунок за формою № 1ДФ подавати до органу контролю за основним місцем обліку податкового агента, а копію такого розрахунку — до органу контролю за неосновним місцем обліку.

Фермерське господарство, що використовує земельні ділянки сільськогосподарського призначення на території району, що увійшла до складу ОТГ, має сплачувати єдиний податок за такі ділянки до місцевого бюджету ОТГ. Загальну податкову декларацію з єдиного податку має подавати органу контролю за основним місцем обліку, а звітні податкові декларації — до органу контролю за місцерозташуванням кожної наявної земельної ділянки.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл