text
Головбух

Нерезидент надає послуги: що з ПДВ

  • 6 березня 2018
  • 16

Лист ДФС від 23.02.2018 № 734/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Якщо резидент — платник ПДВ отримує від нерезидента або його постійного представництва, не зареєстрованого як платника ПДВ, зазначені у пунктах 186.2 і 186.3 Податкового кодексу України (ПК) послуги, операція з постачання таких послуг є об’єктом оподаткування ПДВ. Адже місцем їх постачання вважають місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб’єкт господарювання. Відповідно, отримувач послуг (резидент — платник ПДВ) відповідає за нарахування і сплату ПДВ до бюджету за такою операцією.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

► ПДВ з імпортних товарів та постачання послуг нерезидентами

Якщо резидент — платник ПДВ отримує від постійного представництва нерезидента, зареєстрованого як платника ПДВ, зазначені у пунктах 186.2 і 186.3 ПК послуги, операція з постачання таких послуг також буде об’єктом оподаткування ПДВ. Місцем їх постачання буде місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб’єкт господарювання. Обов’язок складати і реєструвати податкові накладні за такою операцією в Єдиному реєстрі податкових накладних виникає у постійного представництва нерезидента.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл