Головбух

ПН/РК блокуватимуть з 22 березня: оприлюднено постанову

  • 12 березня 2018
  • 2663

Постанова КМУ від 21.02.2018 № 117

Кабмін нарешті затвердив Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

✔ Вебінар: "Блокування податкових накладних. Перезавантаження"

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Зокрема, передбачив створення електронного реєстру зупинених податкових накладних. Щоб зменшити кількість випадків зупинки реєстрації податкових накладних, встановив «відсікаючий критерій» 3% та поріг обсягу постачання за місяць у розмірі 500 тис. грн.

 Система блокування податкових накладних 2018

За новим порядком зупинену податкову накладну реєструють в автоматичному режимі, якщо рішення комісій про зупинення реєстрації не зареєстровані протягом семи робочих днів.

Також затверджено:

  • Порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації;
  • Порядок розгляду скарг на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.

► Виправляємо помилки у податковій накладній та заповнюємо розрахунок коригування

Платники ПДВ, у яких до 01.12.2017 зупинено реєстрацію податкових накладних та які станом на зазначену дату не подали пояснень і копій документів, мають право подати пояснення і копії документів до таких податкових накладних протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл