text
Головбух

Як виправити неправильну назву контрагента в податковій накладній

  • 1 березня 2018
  • 2470

Лист ДФС від 19.02.2018 № 666/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Назва покупця товарів/послуг належить до обов’язкових реквізитів податкової накладної. Вона має відповідати формулюванню у статутних документах та не містити інших даних.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо в заголовній частині податкової накладної у назві покупця припустилися помилки, постачальник має право скласти розрахунок коригування до такої податкової накладної. У ньому повторити всі правильно заповнені реквізити заголовної частини податкової накладної, а назву покупця товарів/послуг зазначити без помилки.

 Система блокування податкових накладних 2018

Графи з 1 по 13 розділу Б розрахунку коригування та розділ А, до якого вносять узагальнюючі дані щодо сум коригування, не заповнюють (залишають порожніми). Такий розрахунок коригування постачальник має зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних.

► Виправляємо помилки у податковій накладній та заповнюємо розрахунок коригування

Якщо індивідуальний податковий номер покупця (отримувача) зазначений правильно, а в його назві допущена помилка, така помилка не може бути єдиною підставою не прийняти податкову накладну в електронному вигляді.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл