text
Головбух

Нацбанк звернув увагу на дотримання банками вимог конфіденційності

  • 28 лютого 2018
  • 0

Лист НБУ від 26.02.2018 № 25-0007/11290

НБУ повідомив про факти неправомірного використання персональних даних, які обробляють банки. Було виявлено, що копії паспортів і документів, що містять ідентифікаційні (реєстраційні) номери фізичних осіб, використовували для проведення через банківські установи фінансових операцій з протиправною метою.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

План комплексних перевірок 2018

Обробляти персональні дані можна з конкретною і законною метою, визначеною за згодою суб’єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами України. Володільці, розпорядники персональних даних і треті особи зобов’язані забезпечити захист цих даних від випадкової втрати або знищення, від незаконної обробки, у т. ч. незаконного знищення чи доступу до персональних даних.

ПДФО у 2018 році

Керівники та службовці банків зобов’язані не розголошувати та не використовувати з вигодою для себе чи для третіх осіб конфіденційну інформацію, яку вони дізналися під час виконання своїх службових обов’язків.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл