text
Головбух

Коли ремонтні роботи збільшують вартість автомобіля

  • 26 лютого 2018
  • 405

Лист Мінфіну від 22.05.2017 № 35210-07/23-1937/1689

Первісна вартість основних засобів збільшується на суму витрат, пов’язаних із поліпшенням об’єкта, що зумовлює збільшення майбутніх економічних вигід. Витрати, на підтримання об’єкта у робочому стані включають до складу витрат.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

 Оцінка основних фондів

Рішення про характер та ознаки робіт, що проводитиме підприємство, приймає його керівник зважаючи на результати аналізу ситуації, що існує, і доцільності таких витрат. Зокрема, заміну окремих важливих компонентів (двигунів тощо) можна відобразити як заміну об’єкта основних засобів, якщо строк корисного використання запчастини інакший, аніж строк корисного використання основних засобів, до яких належить цей компонент. Тоді заміну такого компонента відображають як капітальні інвестиції.

 Витрати на ремонт чи поліпшення орендованих основних засобів як окремий об’єкт ОЗ

Якщо керівник вирішить, що ремонт автомобіля має підтримувати його у придатному для використання стані, вартість такого ремонту включають до складу відповідних витрат.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл