text
Головбух

Підприємець надає послуги через інтернет: чи застосовувати РРО

  • 20 лютого 2018
  • 90

Лист ДФС від 14.02.2018 № 619/ІПК/20-40-14-10-16

Підприємці зобов’язані застосовувати РРО під час розрахунків за товари (послуги), у т. ч. безготівкових розрахунків із використанням інтернету. Розрахункові документи за продажу товарів (послуг) через інтернет видають, якщо товари (послуги) безпосередньо надають споживачеві.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

РРО не використовують, якщо не визначено місце розрахунків, проведених у безготівковій формі за допомогою платіжних карт за надання інформаційно-консультаційних послуг за допомогою інтернету.

 Оформлення касових документів 2018: зміни

Довідково. Місце проведення розрахунків — місце, де покупець розраховується за продані товари (надані послуги) та зберігають отримані за реалізовані товари (надані послуги) готівкові кошти, а також місце, де покупець отримує попередньо оплачені товари (послуги) із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!