text
Головбух

Податковий кредит за невчасно зареєстрованою податковою накладною

  • 15 лютого 2018
  • 895

Лист ДФС від 05.02.2018 № 460/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Суми ПДВ, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) із порушенням строку реєстрації, можна включати до податкового кредиту. Податковий кредит відображають у звітному періоді, в якому зареєстрували податкові накладні в ЄРПН, але не пізніше останнього дня періоду, визначеного Податковим кодексом України, відлік якого починається з дати складення податкових накладних.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Проте не зрозуміло, які граничні строки застосовувати до податкових накладних, складених до 03.12.2017. Адже з цієї дати збільшено граничний строк відображення податкового кредиту з 365 календарних днів до 1095.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл