text
Головбух

Електронні поліси автоцивілки вже діють

  • 13 лютого 2018
  • 8

Розпорядження Нацкомфінпослуг від 31.08.2017 № 3631

Набуло чинності розпорядження Нацкомфінпослуг від 31.08.2017 № 3631, що вносить зміни до Положення про особливості укладання договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, затвердженого розпорядженням Держкомфінпослуг від 27.10.2011 № 673.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

► Розрахунок страхових виплат на основі нових граничних розмірів

Тепер можна укладати внутрішні електронні договори страхування. Щоб укласти такий договір, власник транспортного засобу через інформаційно-телекомунікаційну систему (ІТС) виражає намір укласти договір страхування та вносить відомості, необхідні для укладення такого договору, що є заявою на страхування. Коли страховик отримує заяву, він формує пропозицію укласти внутрішній електронний договір страхування у формі проекту страхового поліса.

 Автомобіль потрапив у ДТП: ремонт коштом страховика

Якщо власник транспортного засобу погоджується з отриманою пропозицією, він надає страховикові через ІТС відповідь про згоду та підписує внутрішній електронний договір страхування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!