text
Головбух

Заміна номенклатури: складаємо розрахунок коригування

  • 13 лютого 2018
  • 46

Лист ДФС від 01.02.2018 № 400/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Якщо після складання та реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних змінюється номенклатура товарів, постачальник у розрахунку коригування зі знаком «–» зазначає показники, що змінюються (анулюються). У графі 1 такого розрахунку коригування обов’язково зазначає № за порядком рядка податкової накладної, який коригує (номенклатуру якого анулює).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

 Шпаргалка з реєстрації податкових накладних в Електронному кабінеті

Щоб додати нову товарну позицію, якої не було в податковій накладній, у розрахунку коригування зі знаком «+» в окремих рядках зазначає нові показники номенклатури (нові товарні позиції). У графі 1 такого розрахунку коригування новим товарним позиціям присвоює нові чергові порядкові номери рядків, яких не було в податковій накладній. У графі 2 розрахунку коригування в усіх рядках, які заповнює у зв’язку із зміною номенклатури, зазначає причину коригування — «зміна номенклатури».

► Виправляємо помилки у податковій накладній та заповнюємо розрахунок коригування

Якщо змінюються лише кількісні або вартісні показники податкової накладної, без зміни номенклатури, постачальник коригує накладну записом в одному рядку. У графі 1 відображає № за порядком рядка податкової накладної, яку коригує.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!