text
Головбух

Коли ліки оподатковувати ПДВ за ставкою 7%

  • 9 лютого 2018
  • 15

Лист ДФС від 05.02.2018 № 3375/7/99-99-15-03-02-17

Постачання та/або ввезення на митну територію України лікарських засобів оподатковуйте ПДВ за ставкою 7% за умови, що такі лікарські засоби:

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?
  • дозволені для виробництва і застосування в Україні;
  • внесені до Державного реєстру лікарських засобів або відповідають вимогам відповідних технічних регламентів, що підтверджує документ про відповідність.

Коди УКТ ЗЕД 2018

Якщо за постачання та/або ввезення на митну територію України лікарських засобів/медичних виробів не дотримали хоча б однієї із зазначених умов, такі операції оподатковуйте ПДВ за ставкою 20%.

Якщо імпортували або придбали медвироби до 01.01.2018 з нарахуванням ПДВ за ставкою 20%, але вони відповідають зазначеним вимогам, надалі постачання в Україні оподатковуйте ПДВ за ставкою 7%.

Акцизний податок 2018

Коригування податкового кредиту на підставі митної декларації та/або податкової накладної, складеної за операцією з постачання медичних виробів на митній території України, що до 01.01.2018 оподатковували за ставкою 20%, не передбачено.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл