text
Головбух

Виплата компенсації за минулу участь в АТ «МММ» — фейк

  • 6 лютого 2018
  • 51

Мінфін повідомляє про спроби шахрайства.
А саме: шахраї телефонують громадянам та повідомляють неправдиву інформацію про те, що за рішенням суду Мінфін зараз виплачує компенсацію за минулу участь в АТ «МММ». Далі шахраї повідомляють, куди слід приїхати, щоб поновити квитанції, та який «податок» для цього необхідно сплатити.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Мінфін стверджує, інформація про здійснення зазначених виплат є неправдивою: по-перше, відповідно до статті 152 Цивільного кодексу України акціонерне товариство самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями, по-друге, держава не брала на себе зобов’язань щодо здійснення будь-яких виплат акціонерам АТ «МММ».

Податок на прибуток у 2018 році

Мінфін радить звертатися до правоохоронних органів у разі надходження на адресу колишніх акціонерів АТ «МММ» відповідних дзвінків.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл