text
Головбух

Одна податкова накладна на декілька послуг: чи не буде порушення

  • 2 лютого 2018
  • 133

Лист ДФС 29.01.2018 № 309/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

На дату виникнення податкових зобов’язань платник ПДВ мусить скласти податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Одним із обов’язкових реквізитів податкової накладної є опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг. Цей реквізит має відповідати формулюванню у первинних документах на постачання товарів/послуг.

Єдиний податок 2018

Якщо постачальник надає покупцеві декілька видів послуг одночасно протягом одного дня у межах однієї цивільно-правової угоди, він має враховувати вимоги пункту 201.7 Податкового кодексу України та умови господарських договорів у частині їх оплати (попередньої оплати), повного/часткового постачання тощо.

Основні цифри 2018 року в таблицях

Якщо постачальник у цій ситуації складе одну податкову накладну, в якій зазначить окремими рядками номенклатури всіх поставлених послуг, це не буде помилкою.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл