text
Головбух

Компенсацію за знищене майно оподатковуйте ПДВ

  • 25 січня 2018
  • 193

Лист ДФС від 18.01.2018 № 223/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Податківці розглянули ситуацію, коли підприємство передало на зберігання товарно-матеріальні цінності (ТМЦ). Зберігач не повернув такі ТМЦ. Суд зобов’язав зберігача повернути ТМЦ у відповідній кількості та якості. Проте за клопотанням держвиконавця суд змінив спосіб і порядок виконання рішення на стягнення зі зберігача грошового еквіваленту вартості втрачених ТМЦ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У такій ситуації податківці прирівнюють кошти за відшкодування збитків до компенсації вартості такого майна. Відповідно, суми таких коштів включають до бази оподаткування ПДВ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!