text
Головбух

Період пов’язаності менше ніж рік: коли потрібно звітувати

  • 24 січня 2018
  • 19

Лист ДФС від 15.01.2018 № 159/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Податківці розглянули ситуацію, коли операції з пов’язаною особою проводили протягом менше ніж року, а саме, із січня по листопад 2017 року. У такому випадку звітувати потрібно лише за цими операціями. Але за виконання таких умов:

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?
  • річний дохід від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухгалтерського обліку, перевищує 150 млн грн (за вирахуванням непрямих податків);
  • обсяг господарських операцій із таким контрагентом протягом цього періоду, визначений за правилами бухобліку, перевищує 10 млн грн (за вирахуванням непрямих податків).

Якщо обсяг господарських операцій із таким контрагентом, визначений за правилами бухобліку, не досяг 10 млн грн (за вирахуванням непрямих податків), звітувати за такими операціями не потрібно.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл