text
Головбух

Чи діє минулорічна довідка про уникнення подвійного оподаткування

  • 24 січня 2018
  • 230

Лист ДФС від 15.01.2018 № 158/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Підставою звільнити нерезидента від оподаткування «українських» доходів є довідка, яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України. Її видає компетентний орган відповідної країни, визначений міжнародним договором України. Така довідка має бути належно легалізована, перекладена відповідно до законодавства України.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Довідку за попередній звітний період можна використовувати як підставу для звільнення від оподаткування у звітному періоді. Але за умови, що нерезидент подасть довідку за цей звітний період у наступному.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл