text
Головбух

Як відобразити амортизацію в декларації з податку на прибуток

  • 19 січня 2018
  • 1074

Лист ДФС від 11.01.2018 № 116/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Вартість бібліотечних фондів і малоцінних необоротних активів у податковому обліку не підлягає амортизації. Тому у рядках 1.1.1 та 1.2.1 АМ додатка РІ до декларації з податку на прибуток зазначають різниці, що виникають за нарахування амортизації основних засобів або нематеріальних активів без врахування амортизації МНМА та бібліотечних фондів.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Щоб визначити різниці, враховують усю суму нарахованої амортизації основних засобів і нематеріальних активів незалежно від того, чи включили її до витрат у бухобліку. Тому значення рядка 1.1.1 додатка РІ до декларації може не збігатися зі значенням рядка 2515 розділу III «Елементи операційних витрат» Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл