Робоча ситуація дня: Оподаткування поворотної фінансової допомоги від засновника

23 вересня 2015 54
У липні 2014 року підприємство отримало від засновника поворотну фінансову допомогу. Через 365 днів підприємство так і не повернуло таку допомогу. Чи виникають у 2015 році якісь податкові наслідки для підприємства з податку на прибуток?

ПРОБЛЕМА

У липні 2014 року підприємство отримало від засновника поворотну фінансову допомогу. Через 365 днів підприємство так і не повернуло таку допомогу. Чи виникають у 2015 році якісь податкові наслідки для підприємства з податку на прибуток?

РІШЕННЯ

У 2014 році порядок виникнення доходів та витрат при отриманні та поверненні фінансової допомоги від засновника (учасника) було врегульовано підпунктом 135.5.5 Податкового кодексу України. Відповідно до таких минулорічних правил, якщо повернення фінансової допомоги, отриманої від засновника (учасника), відбувалося впродовж 365 днів, то не виникало ні податкових доходів, ні податкових витрат. Зокрема, не виникало обов’язку нараховувати умовні відсотки.

Про податкові наслідки від операції з отримання поворотної фінансової допомоги від засновника після 01.01.2015 читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль