text
Головбух

Чи будуть різниці під час нарахування амортизації на МНМА

  • 17 січня 2018
  • 200

Лист ДФС від 09.01.2018 № 79/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Під час нарахування амортизації на малоцінні необоротні матеріальні активи, вартість яких менша за 6000 грн, різниць не виникає. Адже такі об’єкти не належать до основних засобів. А різниці виникають саме під час нарахування амортизації на основні засоби відповідно до статті 138 Податкового кодексу України.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Довідково! Основні засоби — матеріальні активи, що призначені для використання у господарській діяльності, вартість яких перевищує 6000 грн і поступово зменшується через фізичний або моральний знос. Очікуваний строк корисного використання основних засобів із дати введення в експлуатацію становить понад один рік (або операційний цикл).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл